HALCYON KLUB Hodonín, p.s.
 IČ: 05977541
 č.u.:2101209224/2010 
 číslo klubu je: C/ 265
 Pančava 689/52 , 69501 Hodonín
 předseda :Aleš Kubis
 dodací adresa:Jiří Humpolík
Sadová 3359/8, 69501 Hodonín
člen výboru: Stanislav Kubis
ID SCHRÁNKY: a4865ws
registrován:Městský soud v Praze

 

 

Akce klubu v roku 2020                                                                    Přihláška za člena klubu!!!
  termín splněno pzn-odkaz Přihláška
 1/ Potápěči čistí lagunu Pasohlávky opět mezinárodně ATC MERKUR  9.5 9:30    hotovo PŘIHLÁŠKA
2/ Dubenský běh (Dubné) 16.5.2020      
  3/ T-mobile běh v Hodoníně  Hodonín přístaviště  17.6.2020      PŘIHLÁŠKA
         
         
         
         

 

HLAVNÍ PARTNER AKCÍ kromě  T-Mobile Olympijský běh
svazpotapczech servis Hodonin
Výhradním sponzorem    T-Mobile Olympijský běh je   T-Mobile  a jeho partneři
logo
Velikonoční  mezinárodní koupání koupání 
 

 

 

user1

Běh a jeho vliv na zdraví

Běhání má přínosy jak v tělesném, tak duševním zdraví.Kupodivu přínosy v oblasti psychologického zdraví jsou lépe prokázané, což je nejspíše způsobeno tím, tyto studie jsou krátkodobé, výsledky je snadnější měřit a lze odstínit dlouhodobé vlivy prostředí. Vypátrat dlouhodobý vliv běhání vyžaduje náročné a drahé sledování velkého množství lidí.

user2

Plavání a jeho vliv na zdraví

Ideální celoroční aktivita. Přesně tak bychom mohli charakterizovat plavání. V zimě totiž můžeme  plavat v přírodě,  navštěvovat kryté bazény, zatímco v létě to mohou být třeba plovárny, stejně jako přírodní nádrže, nebo rybníky. Všude tam lze poté uskutečňovat aktivitu známou jako plavání, která je dobrou volbou nejenom ve chvíli, kdy se chcete dostat do formy. Jedná se totiž i o pohyb, který je velmi efektivní z hlediska spalování tuků. Stačí udržovat vyšší tepovou frekvenci a úspěch se zaručeně dostaví.

Pojem jednotného potápěčského týmu je ústředním bodem filozofie DIR. Sjednocený tým působí ve shodě s cílem zachovat bezpečnost týmu a plnit cíle ponoru. Všechna zařízení týmu a jeho spotřebního materiálu (tj dýchající plyn, baterie) se konají společné a jsou určeny k zajištění bezpečnosti, pohodlí a potápěčských cílů týmu. [ Pochvalná zmínka potřebovala ] Kromě toho každý člen týmu by měli být obeznámeni s tím, co všichni ostatní členové týmu nesou. 
Potápěči obdobnou působností a přípravy jsou seskupeny dohromady, aby vytvořily tým, který poskytuje větší bezpečnost, než je to možné v případě, že ponořit se nezávisle na sobě. Tím, že udržuje podobnou vysokou úroveň péče a pozornosti mezi členy týmu, zkušenost potápění jako součást týmu může být prospěšný a uspokojující, než potápění bez podpory takového týmu

 

zpt zpt00

Partner klubu

atlas
svazpotapczech
 
 
 
 hodoninsky denik

přihlas se

Pro členy klubu

Go to top